Backup StorageCraft – teraz kupisz dużo taniej

W odpowiedzi na potrzeby polskich klientów StorageCraft amerykański producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i szybkiego przywracania backupu obniża ceny swoich programów nawet o 25%. Nowe – niższe ceny obowiązują od 1 października 2014 do odwołania.

 

Promocja cenowa na backup StorageCraft

 

W związku z licznymi sygnałami dotyczącymi potrzeb kompleksowego zabezpieczenia danych i jednocześnie mocno ograniczonych budżetów na tego typu zakup Polski dystrybutor firma StorageCraft Polska wynegocjowała obniżkę cen na zakup pakietów rozwiązania do backupu. Obniżka cen powinna zostać utrzymana do końca roku.

Taniej nawet o jedną czwartą

Niższe ceny dotyczą podstawowych programów do tworzenia i szybkiego przywracania danych z backupu: ShadowProtect Desktop Edition, ShadowProtect Server i SBS Edition. Promocyjne ceny dotyczą również przedłużeń serwisu na oprogramowanie StorageCraft. Kupując w czasie promocji licencję z serwisem na 3 lata można zaoszczędzić jeszcze więcej.

ShadowProtect IT Edition 60% taniej

Największa zmiana dotyczy rozwiązania dedykowanego dla serwisów IT – ShadowProtect IT Edition – cena rocznej licencji tego wyjątkowego narzędzia do backupu została obniżona aż o 60% w stosunku do ceny poprzedniej. Ta informacje powinna szczególnie ucieszyć wszystkie firmy zajmujące się outsourcingiem oraz serwisem IT.

Nowe pakiety licencji na backup StorageCraft

Nowy cennik, to również nowe pakiety licencji, które pozwolą na kompleksowe dopasowanie backupu do wymagań klientów i zabezpieczenie danych w każdej firmie, przy okazji dodatkowo redukując koszty zakupu.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i zapytaj o nowe ceny backupu StorageCraft

Zaufali nam