StorageCraft i NETGEAR

Współpraca firmy StorageCraft producenta oprogramowania do tworzenia backupu oraz do szybkiego przywracania danych z dobrze znanym światowym dostawcą rozwiązań sieciowych – firmą NETGEAR pozwoliła na zaprojektowanie nowego – uniwersalnego narzędzia do bezpiecznego przechowywania ważnych firmowych danych.

Urządzenia do backupu ReadyDATA

logo netgearNowa seria urządzeń typu NAS ReadyDATA chronionych technologią Shadow Protect to efekt wspólnej pracy tych 2 firm, dostępny w najwyższych modelach nowych urządzeń.

 

StorageCraft ShadowProtect to technologia tworzenia backupu i szybkiego przywracania danych z kopii zapasowych, która zyskuje wielu zwolenników nie tylko wśród użytkowników końcowych, ale także wśród dużych producentów specjalistycznego sprzętu do backupu. Przykładem jest firma NETGEAR, światowy lider rozwiązań sieciowych obecny na polskim rynku IT, znany głównie dzięki macierzom dyskowym. Dzięki współpracy inżynierów firmy StorageCraft z producentem NAS-ów, NETGEAR swoją najnowszą linię produktów doposażył w rozszerzoną wersję oprogramowania StorageCraft ShadowProtect Server.

 

Efektem współpracy StorageCraft oraz NETGEAR jest bardzo wydajna macierz dyskowa stworzona już nie tylko do skutecznego backupu i przechowywania danych, ale także szybkiego ich odzyskiwania.

Zaufali nam