Wsparcie Hyper-V dla funkcji VirtualBoot

Najnowsza wersja oprogramowania do backupu i szybkiego odtwarzania danych firmy StorageCraft pozwala użytkownikom na natychmiastowe uruchomienie zabezpieczonego systemu Windows jako maszyny wirtualnej bezpośrednio na hoście Hyper-V przy użyciu Windows Server 2012 R2.

 

Od lat specjaliści IT wykorzystują funkcję StorageCraft VirtualBoot by szybko odzyskać swoje systemy do środowiska wirtualnego poprzez integrację z Oracle VirtualBox. Najnowsza wersja oprogramowania ShadowProtect pozwala uruchomić dowolny punkt w czasie na hoście Hyper-V co daje jeszcze większą szansę na niemal natychmiastowy powrót do normalnej pracy po wystąpieniu awarii. Najnowsza technologia backupu ShadowProtect jeszcze bardziej umacnia pozycję StorageCraft jako wiodącego światowego lidera backupu i odzyskiwania dla środowisk wirtualnych i fizycznych.

 

Poza możliwością natychmiastowego rozruchu na hoście Hyper-V, VirtualBoot dla Hyper-V posiada funkcje i udoskonalenia, które dodatkowo pomagają administratorom systemów:

  • Redukcja czasów RTO (ang. Recovery Time Objective) oraz RPO (ang. Recovery Point Objective)
  • Zapewnienie tymczasowego przełączania awaryjnego systemu w razie awarii
  • Szybkie testowanie i walidację w trybie offline systemów produkcyjnych

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://www.storagecraft.com/products/components/storagecraft-virtualboot-technology

 

Zaufali nam