StorageCraft-Cloud-ServicesFirma StorageCraft Technology ogłosiła dostępność usługi kopii zapasowych w chmurze i odzyskiwania danych po awarii dla obszaru Europy. StorageCraft Cloud Services jest już dobrze znany przez specjalistów IT w całej Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Usługa pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać zasięg chmury do zaspokojenia specyficznych potrzeb odzyskiwania.

 

StorageCraft Cloud Services posiada łatwy w obsłudze portal i oferuje kilka opcji odzyskiwania minimalizując czas przestojów i utraty danych poprzez systemy w pełni zwirtualizowane w chmurze.

 

W dzisiejszym wysoko rozwiniętym świecie, ważne jest, by firma miała dostęp do swoich krytycznych danych i systemów komputerowych w każdej chwili. StorageCraft Cloud Services, to rozwiązanie ciągłości działania najlepsze w swojej klasie, która w wiarygodny sposób pozwala organizacjom wznowić operacje sieciowe i biznesowe nawet po klęsce żywiołowej.

Mamy nadzieję, że usługa StorageCraft Cloud Services już niebawem będzie dostępna również dla Polskich użytkowników backupu StorageCraft. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu usługą skontaktuj się z naszym działem handlowym lub napisz do nas na chacie.

 

Zaufali nam