Backup z pendrive’a

Mobilne rozwiązanie backupu StorageCraft ShadowProtect IT Edtition łączy funkcje wszystkich narzędzi do backupu od StorageCraft. Backup IT Edition pozwala szybko wykonać backup dysku serwera, komputera lub maszyny wirtualnej nielimitowanej ilości, a w razie konieczności umożliwia przywrócenie go w całości lub wybranych plików lub folderów.

 

ShadowProtect_IT_Edition_pendriveFunkcje rozwiązania do backupu ShadowProtect IT Edition pozwalają m.in. tworzyć kopie bezpieczeństwa w trybie on-line – podczas pracy backupowanej maszyny oraz off-line – startując komputer bezpośrednio z pendrive’a. Utworzony w ten sposób backup dysku można łatwo odtwarzać na tym samym sprzęcie (bare-metal restore) lub zupełnie innym komputerze (Hardware Independent Restore). Rozwiązanie do backupu StorageCraft IT Edition zawiera środowisko odtwarzania, dzięki temu mamy możliwość uruchomienia dowolnej maszyny bezpośrednio z pendrive’a. Pendrive IT Edition świetnie sprawdzi się również jako narzędzie do klonowania dysków i migracji systemów.

 

Programy do backupu StorageCraft dostępne w ramach ShadowProtect IT Edition są uruchamiane bezpośrednio z dysku USB – nie wymagają instalacji na backupowanych maszynach.

Licencja na program do backupu ShadowProtect IT Edition przypisana jest do osoby/firmy z niej korzystającej, a nie do komputera, w ten sposób można backupować nielimitowaną ilość komputerów i serwerów. Licencja na program dostępna jest w kilku wariantach: 14, 30, 90 lub 365 dniowym.

 

Do 31 grudnia 2014 mobilne rozwiązanie do backupu IT Edition dostępne jest z 50% rabatem.

Zaufali nam