Przewodnik dla administratorów IT

Logo StorageCraft recoverty zoneZwykle, gdy słyszysz, że ktoś mówi o szybkim odzyskaniu danych po awarii, mowa jest o innowacyjnych, nowych technologiach, które pozwolą na szybkie przywrócenie danych i odtworzenie środowiska. Oczywiście, wirtualizacja, backup całych obrazów systemów, backup do chmury na pewno przyczynią się do szybkiego odzyskania danych, ale jest coś jeszcze, co można zrobić, by upewnić się, że przywrócenie Twoich danych w razie awarii będzie naprawdę szybkie i niezawodne. To „coś” nie będzie kosztowało się ani grosza.

 

Stwórz plan działania na wypadek awarii

Tworząc solidną dokumentację i plan działania w razie wystąpienia awarii masz pewność, że odzyskanie danych będzie przebiegało szybko, sprawnie i skutecznie.

 

Pobierz darmowy przewodnik dla administratorów IT Making IT Disaster Recovery Easy stworzony przez specjalistów z firmy StorageCraft. Dowiedz się, jak stworzyć solidną dokumentację i łatwy w użyciu plan odzyskania pełnego dostępu do danych w razie awarii. Ten darmowy Ebook zawiera wiele cennych porad i uwag specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Zaufali nam