QNAP – dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych do backupu

macierz-do-backupu-QNAP-ts_221

 
 

Macierz do backupu QNAP TS-221

Dysk sieciowy do backupu QNAP TS-221 wyposażony jest w procesor Marvell 2.0GHz i 1GB oraz 2 szybkie porty USB 3.0. Macierz obsługuje do dwóch dysków twardych 3.5″ SATA o pojemności do 4TB każdy. Macierz jest idealna do backupu dla średnich firm oraz użytkowników domowych. Zapewnia bezpieczeństwo dzięki 2 dyskom twardym z możliwością pracy w trybie RAID 1. Dyski mogą być wymieniane podczas pracy bez restartu. Dysk do backupu QNAP TS-220 współpracuje z zasilaczami UPS i ma rozbudowane funkcje bezpieczeństwa. Model ten zapewnia transfer na poziomie do 110MB/s. 

 

 

 

 

 

 

 


macierz-do-backupu-QNAP-ts_420

 

Macierz do backupu QNAP TS-420

Dysk sieciowy do backupu QNAP TS-420 przeznaczony jest głównie dla użytkowników wymagających, ale z ograniczonym budżetem. Mazierz QNAP wyposażona jest w procesor Marvell 1.6GHz 512MB RAM, 2 porty USB 3.0 oraz 4 kieszenie pod dyski SATA II (4TB każdy), dwa interfejsy sieciowe 1Gbit/s..

Macierz do backupu QNAP gwarantuje pełne bezpieczeństwo backupowanych danych dzięki  pracy w trybie RAID 0,1,5,6,10 wszystkich 4 dysków. Wszystkie dyski w macierzy mogą być wymieniane w czasie pracy urządzenia (hot-swap). Możliwa jest również zmiana trybu i wielkości wolumenu on-line. Wydajny procesor zapewnia duże transfery niezależnie od obciążenia na poziomie do 110MB/s.

 

 


Serwer plików QNAP TS-420U w obudowie typu rackSerwer plików QNAP TS-420U w obudowie typu rack

Macierz dyskowa  do backupu firmy QNAP TS-420U jest wyposażony w procesor Marvell 1.6GHz oraz posiada 1GB pamięci RAM. Zapewnia bardzo dużą wydajność pracy. Udostępnianie plików, backup, zdalny dostęp do plików czy serwer FTP to podstawowe funkcje urządzenia. Dzięki obsłudze protokołu iSCSI macierz może być podłączony pod serwer Windows czy Linux i pracować systemie jako dysk lokalny. Macierz do backupu QNAP gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzięki możliwości pracy macierzy w trybie RAID 0, 1, 5, 6, 10. Dyski w macierzy mogą być wymieniane w czasie pracy macierzy bez jej wyłączania. Możliwa jest również zmiana trybu oraz wielkości wolumenu bez utraty danych. Prędkość odczytu danych to ponad 210MB/sek i zapisu do 155MB/sek. dla macierzy w RAID 5.


 

Zaufali nam