Czy Twój backup jest wystarczająco szybki?

Sprawdzałeś jak szybki jest twój backup? Po jakim czasie jesteś w stanie odzyskać dostęp do swoich danych? Z innowacyjną technologią VirtualBoot firmy StorageCraft zaledwie w 5 minut uzyskasz pełny dostęp do systemu bez konieczności jego przywracania. Sprawdź jak skuteczne i szybkie jest rozwiązanie do backupu firmy StorageCraft, skorzystaj z bezpłatnej wersji programu do backupu StorageCraft.

Backup z wykorzystaniem VirtualBoot

Coraz więcej firm i instytucji chroni dane rozwiązaniami do backupu dzięki którym, w przypadku wystąpienia awarii administrator jest w stanie odtworzyć dane z backupu. Z biznesowego punktu widzenia często problemem nie jest to czy odzyskamy dane ale kiedy. Jak powszechnie wiadomo czas to pieniądz, dlatego szybkość przywracania backupu jest bardzo istotna.

Nie działa? – spokojnie mamy backup StorageCraft

Jak maksymalnie skrócić wywołany awarią przestój do maksymalnie 5 minut? Udostępniając pełną zawartość niesprawnej maszyny bez konieczności przywracania kopii zapasowej na innym komputerze. Taka operacja jest możliwa dzięki autorskiej technologii firmy StorageCraft – VirtualBoot. Narzędzie umożliwia odzyskanie pełnego dostępu do wszystkich danych uszkodzonego komputera (pełnego systemu operacyjnego wraz z ustawieniami, aplikacji i plików), utworzonej z ostatniego backupu wykonanego przed awarią. Technologia VirtualBoot umożliwia uruchomienie systemu na dowolnej maszynie z zainstalowanym StorageCraft ShadowProtect nawet w wersji testowej. Co ważne podczas pracy z wirtualną wersją systemu program ShadowProtect może nadal na bieżąco wykonywać następne kopie zapasowe.

Backup z VirtualBoot – zrób to sam!

Obsługa rozwiązania do backupu StorageCraft została uproszczona do maksimum. Użytkownik wybiera tylko plik, do którego chce uzyskać szybki dostęp, klika go prawym przyciskiem myszy i wybiera z menu opcję VirtualBoot. Uruchomiony zostaje kreator środowiska wirtualnego, w którym narzędzie w pełni automatycznie uruchamia odzyskiwany komputer/serwer w formie maszyny wirutalnej.

VirtualBoot – testowe środowisko

Technologia VirtualBoot to nie tylko wsparcie w sytuacjach awaryjnych. Narzędzie VirtualBoot idealnie nadaje się do przygotowania środowiska testowego, sprawdzaniu migracji serwerów lub wdrożeń skomplikowanych aplikacji. Dzięki funkcji VirtualBoot administratorzy mogą bez problemu i ryzyka uszkodzenia środowiska produkcyjnego sprawdzić działanie innych aplikacji na kopiach swoich komputerów lub serwerów. Wszystko to w ramach oprogramowania do backupu StorageCraft.

Zaufali nam