Hardware Independent Restore – uruchom swój system na dowolnej maszynie

Hardware Independent Restore – przywróć backup na dowolnej maszynie Będąc w posiadaniu plików backupu wykonanego za pomocą programu do backupu ShadowProtect, w momencie wystąpienia awarii dowolnego komputera lub serwera, możesz przywrócić całą jego zawartość (razem z systemem i ustawieniami) na zupełnie nowym sprzęcie,

Czytaj całość

VirtualBoot – szybkie odzyskanie dostępu do danych

VirtualBoot – szybkie odzyskanie dostępu do danych Masz pewność, że przy awarii komputera wznowisz pracę w ciągu zaledwie kilku minut? Możesz bez problemu przygotować migrację serwerów i przeprowadzić na nich testy nie narażając firmy na przestoje? Z pomocą technologii VirtualBoot w rozwiązaniach do backupu na powyższe pytania bez zastanowienia odpowiesz: TAK!

Czytaj całość

HeadStart Restore – szybkie odtworzenie serwera po awarii

  HeadStart Restore – szybkie odtworzenie serwera po awarii Rozwiązanie do backupu StorageCraft pozwala skrócić czas potrzebny na odzyskanie dostępu do naszych cennych danych i aplikacji biznesowych do zaledwie kilku minut, nawet w przypadku backupu zajmującego wiele terabajtów danych.

Czytaj całość

ImageManager ShadowStream – Replikacja backupu

Replikacja backupu – ShadowStream ImageManager Rozwiązanie do backupu ShadowProtect umożliwia wykonywanie backupu na dowolnie wybrany nośnik danych. Aby dodatkowy zabezpieczyć nasz backup, tak skopiowane dane można dodatkowo przenieść do innej lokalizacji.

Czytaj całość

Zaufali nam