Niezastąpione źródło wiedzy – StorageCraft Recovery ZONE

Specjaliści IT, administratorzy, a także wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego IT by stale utrzymywać swoją wiedzę na odpowiednim poziomie często korzystają z fachowych forum internetowych oraz blogów. Jednym z takich miejsc jest blog StorageCraft Recovery ZONE, który właśnie obchodzi swoje drugie urodziny. Blog Recovery ZONE stał się popularnym źródłem informacji dla wielu specjalistów IT, począwszy od administratorów systemów oraz firm IT świadczących usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Blog Recovery Zone jest sponsorowana przez lidera tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii firmę StorageCraft, ale nie jest to typowy blog korporacyjny. Oprócz informacji na temat tworzenia backupu i odzyskiwania danych po awarii Recovery Zone obejmuje również szeroki zakres tematów technologii informatycznych tj. cloud computing, sprzęt komputerowy, oprogramowania, a także przydatnych porad biznesowych i marketingowych dla firm z branży IT.

 

Od czasu swojej premiery w 2012 roku, ponad 50 autorów napisało 1750 artykułów. Autorzy to głównie eksperci IT. W ciągu ostatniego roku, ponad 250 tyś. czytelników korzystało z cennej i darmowej zawartości StorageCraft Recovery ZONE. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego bloga, koniecznie musisz to sprawdzić.

Zaufali nam