Backup StorageCraft jako usługa

Jednorazowy wydatek na zakup profesjonalnego systemu do backupu to zbyt duży wydatek dla budżetu Twojej firmy? Chcesz zabezpieczyć swoje dane?  Teraz to nie problem. Skorzystaj z backupu w formie usługi Managed Service Provider (MSP) oferowanej przez StorageCraft.

 

Usługa backupu MSP firmy StorageCraft skierowana jest do tych odbiorców, którzy nie mogą lub nie chcę ponosić większych jednorazowych kosztów dotyczących inwestycji w system do backupu i preferują dużo mniejsze miesięczne opłaty za korzystanie z usługi backupu.

Korzyści z backupu w formie usługi

  • 14 dniowy, niezobowiązujący okres próbny,
  • miesięczna opłata za backup uzależniony od liczby chronionych maszyn,
  • brak dodatkowych opłat instalacyjnych,
  • elastyczność – płacisz tylko za to czego rzeczywiście potrzebujesz,
  • możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie.

Zainstaluj wybrane programy do backupu firmy StorageCraft i sprawdź ich działanie w czasie 14 dniowego okresu próbnego. Jeżeli do 14 dni zdecydujesz, że backup StorageCraft to rozwiązanie z którego chcesz korzystać, za każdy miesiąc używania backupu zostanie naliczona opłata. Wysokość opłaty jest ściśle uzależniona od rodzaju (stacje robocze, serwery, maszyny wirtualne) oraz ilości zabezpieczonych w danym miesiącu komputerów oraz usług dodatkowych.

W zależności od potrzeb możesz z miesiąca na miesiąc zmieniać liczbę backupowanych maszyn. W każdym momencie możesz zrezygnować z usługi backupu StorageCraft oraz w dowolnym momencie do niej powrócić – bez żadnych dodatkowych opłat. Backup StorageCraft w formie usługi MSP to pełna elastyczność.

Zaufali nam