Narzędzia mobilne do backupu i odzyskiwania danych

Backup ShadowProtect_IT_Edition_pendriveStorageCraft ShadowProtect IT Edition to rozwiązanie przeznaczone dla profesjonalistów, wykonujących usługi IT oraz pracowników działów informatyki dużych firm i urzędów.

Narzędzie do backupu IT Edition pozwala na szybkie utworzenie backupu obrazu dysku dowolnego serwera oraz stacji roboczej przed planowanymi pracami serwisowymi. W razie potrzeby lub awarii, backup pozwala na przywrócenie systemu w całości lub tylko jego wybranych plików czy folderów. Daje nam to pewność, że w czasie prac serwisowych dane z Serwera nie zostaną utracone, zapewniając spokój i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania usług serwisowych. Backup w wersji IT Edition może być również wykorzystywany, jako wygodne i szybkie narzędzie do klonowania dysków i migracji danych całego systemu na zupełnie nowy sprzęt. Rozwiązanie do backupu dostępne jest na nośniku pendrivie, który posiada komplet narzędzi niezbędnych do utworzenia backupu oraz przywracania go na tym lub innym sprzęcie (Hardware Independent Restore). Całe oprogramowanie do backupu StorageCraft IT Edition uruchamiane jest bezpośrednio z pendrive’a, backup nie wymagaja instalacji na backupowanej maszynie.

 

StorageCraft ShadowProtect IT Edition jest przypisany do osoby/firmy, a nie do komputera. Nie ma limitu na ilość czy rodzaj komputerów, które będziemy backupować. Jedynym warunkiem jest możliwość używania w danej chwili oprogramowania na 1 komputerze. Licencja StorageCraft ShadowProtect IT Edition dostępna jest w opcjach na 14, 30, 90 oraz 365 dni.

Poznaj backup StorageCraft

Skorzystaj z naszych bezpłatnych Webinariów na temat backupu StorageCraft

Zaufali nam