Oprogramowanie do backupu StorageCraft

… szybki Backup i jeszcze szybsze odzyskiwanie danych po awarii

Backup StorageCraft to sposób na szybkie i niezawodne zabezpieczenie przed utratą cennych danych. Zainstaluj program do backupu ShadowProtect, i zapomnij o codziennym tworzeniu kopii zapasowych danych Twojego komputera. Backup StorageCraft będzie tworzyć kopie bezpieczeństwa Twoich stacji roboczych oraz serwerów nawet co 15 minut, działając całkowicie automatycznie w tle, nie przeszkadzając w bieżącej pracy.

Backup jako pełny obraz dysku

W oprogramowaniu StorageCraft ShadowProtect wykonywany backup obejmuje zawsze cały dysk (lub partycję), dzięki temu tworzony obraz dysku daje 100% gwarancji, że utworzony backup zawiera wszystkie dane potrzebne do odtworzenia plików, programów jak i całego systemu operacyjnego wraz z ustawieniami.

Hot backup

Technologia Microsoft VSS stosowana w rozwiązaniach StorageCraft pozwala na tworzenie tzw. hot backupu wszystkich baz wspierających technologię migawki VSS (np. MS SQL, MS Exchange, AD). Teraz wykonasz backup kluczowych serwerów i baz danych bez konieczności ich zatrzymywania z zapewnieniem ciągłości do ich zasobów.

Awaria? Żaden problem – mamy backup StorageCraft

Posiadanie aktualnego backupu (kopii zapasowej) to jednak dopiero połowa sukcesu. A co w przypadku awarii? Czy masz pewność, że odtworzysz wszystkie dane?

W razie wystąpienia awarii, bardzo istotnym elementem staje się czas potrzebny na pełne odzyskanie dostępu do komputera, danych i aplikacji. Backup StorageCraft ShadowProtect pozwala maksymalnie skrócić ten czas do zaledwie kilku minut, nawet w przypadku backupu zawierającego wiele terabajtów danych. Technologia HeadStart Restore backupu StorageCraft pozwala ograniczyć skutki awarii do absolutnego minimum.

Maszyna wirtualna z backupu

VirtualBoot jest narzędziem dostępnym w ramach rozwiązania do backupu StorageCraft pozwalającym na odzyskanie dostępu do całej zawartości komputera w formie maszyny wirtualnej. Możesz pracować na tej maszynie do czasu usunięcia awarii i następnie odtworzyć dane na naprawionym sprzęcie.

Odtwórz swój system na dowolnej maszynie

Posiadając backup wykonany za pomocą ShadowProtect, w chwili wystąpienia awarii dowolnego komputera lub serwera, jesteś w stanie odtworzyć całą jego zawartość z backupu na zupełnie nowym, innym sprzęcie, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji i instalacji systemu. Tak działa Hardware Independent Restore.

 

Backup StorageCraft obejmuje całą rodzinę produktów, pozwalając na zabezpieczenie systemów wirtualnych oraz fizycznych stacji roboczych, laptopów oraz serwerów pracujących na systemach Windows.

Zaufali nam