Użytkownicy Linuksa radujcie się! Nowy StorageCraft ShadowProtect SPX wchodzi na rynek

StorageCraft ShadowProtect SPX to najnowsze oprogramowanie do backupu systemów na poziomie sektorów dla systemu Linux. Inżynierowie StorageCraft zbudowali system SPX od podstaw, aby zapewnić pełne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, pełną ochronę danych oraz możliwość zarządzania procesami backupu dla wirtualnych i fizycznych systemów Linux .

StorageCraft ShadowProtect SPX - backup dla Linux

Wszyscy administratory i specjaliści IT, którzy na co dzień nadzorują pracę serwerów Linux docenią możliwość nowego oprogramowania SPX, dzięki możliwości szybkiego i skutecznego przechwycenia całego systemu Linux (dysk twardy, w tym system operacyjny, aplikacje, usługi, ustawień konfiguracyjne oraz dane). Wybudowany sterownik migawki dla systemu Linux zapewnia backup całego systemu Linux w dowolnym momencie. Pełny obraz dysku systemu Linux pozwala odzyskać dostęp do systemu w ciągu kilku minut.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź cenę rozwiązania StorageCraft ShadowProtect SPX dla systemów Linux.

 

Oprogramowanie do backupu ShadowProtect SPX pozwala na zebezpieczenie systemów Ubuntu 12.04, CentOs 6 i Red Hat Enterprise Linux 6 działających w postaci maszyn fizycznych oraz wirtualnych. Nowy interfejs zastosowany w rozwiązaniu ShadowProtect SPX pozwala na jeszcze sprawniejsze zarządzanie i monitorowanie backupowanego serwera.

Zaufali nam