backup-SC_Plug-in_LogoFirma StorageCraft dostawca rozwiązania do backupu ShadowProtect zaprezentowała na tegorocznych targach VMworld 2014 w San Francisco zupełnie nowy Plug-in do backupu maszyn wirtualnych VMware, który w sprzedaży ma być dostępny w ostatnim kwartale 2014r.

Nowa wtyczka StorageCraft Plug-in dla VMware umożliwi administratorom monitorowanie i zarządzanie backupem ShadowProtect bezpośrednio z VMware vCenter. Oprócz możliwości monitorowania stanu kopii zapasowych maszyny wirtualnej (VM), administratorzy będą mogli zobaczyć wszystkie maszyny wirtualne działające na hoście hypervisor z możliwością automatycznego sprawdzenia, które maszyny wirtualne nie są chronione przez agenta backupu ShadowProtect.

 

backup-StorageCraft-Plug-in-GraphicNowy plug-in daje użytkownikom możliwość szybkiego i łatwego instalowania agenta ShadowProtect na dowolnej niechronionej dotychczas maszynie wirtualnej z zastosowaniem wcześniej skonfigurowanych harmonogramów backupu, tak by kopie zapasowe mogły wykonać się bezpośrednio po instalacji. Inną ważną nowością, którą na pewno docenią administratorzy jest to, że plug-in dla VMware pozwoli rozpocząć, wstrzymać i wznowić zadanie kopii zapasowej.

 

Przeczytaj więcej informacji na temat nowej wtyczki dla backupu WMware

 

Zaufali nam