Na polskim rynku oprogramowania do backupu backupu dostępnych jest wiele różnych programów. Niestety zdecydowana większość z nich to programy anglojęzyczne, co w niektórych przypadkach utrudnia konfigurację programu i w kluczowym momencie może wydłużyć czas odzyskania dostępu do danych.

 

Na szczęście jest StorageCraft z programem do backupu ShadowProtect w całości po polsku! Dystrybutor oprogramowania do backupu i szybkiego odzyskiwania utraconych danych zadbał nie tylko o polski interfejs wszystkich oferowanych produktów, ale także o polskie publikacje kompletnej dokumentacji oprogramowania. Warto wspomnieć, że dla wszystkich użytkowników backupu StorageCraft dostępne jest polskojęzyczne wsparcie techniczne.

 

Ciekawą formą na poznanie produktów StorageCraft oraz sposobu wykorzystania jego funkcji backupu są polskojęzyczne filmy video, które pokazują między innymi jak tworzyć backup i przywracać utracone dane z użyciem programu ShadowProtect oraz interaktywne on-lineowe webinaria, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek.

Zaufali nam